Dojmy žen, které se zapojily do výzkumu

Dojmy žen, které se zapojily do výzkumu


Jsem vděčná za tento dotazník. Díky tomu, že jsem ho pečlivě vyplnila, jsem si mimo jiné uvědomila, že mám vlastně ráda barevné outfity. Nebojím se obléct do živých barev a kombinovat je. Také jsem se více ukotvila ve vlastním odívacím stylu, což mi dodalo více SEBEVĚDOMÍ a odvahy naplno projevit sama sebe ve svých outfitech. Možná se více odvázat, ale stále se v tom cítit super. Vím co a proč to mám na sobě. Připadá mi, že teď více rozumím módě 😉
Žena, 26 let

Baterie je dlouhá, ale překvapivě mě její vyplnění docela bavilo a bylo zajímavé nad svým oblékáním popřemýšlet.
Žena, 31 let

Dobrý den, díky vaší studii jsem si ujasnila, jak vnímám módu a sebe ve světle módních trendů. Překvapeně jsem zjistila, jaký je rozdíl mezi tím, jaké barvy chci nosit a jaké barvy mi v šatníku převládají :-)
Žena, 35 let

Užila jsem si to a zjistila jsem, že mě nezajímají okolní trendy, jedu si svůj styl :-)
Žena, 35 let

Děkuji za skvělý dotazník, jehož zodpovězením jsem si spoustu věcí o sobě a mém stylu oblékání uvědomila. Například to, že ačkoliv vím, že se mi líbí elegantní styl, kterým se snažím "zařadit" do určité sociální skupiny, tak jsem si uvědomila, že ve skutečnosti o svůj vzhled až tak nedbám, téměř nenosím doplňky a nekupuji často boty – přitom oboje by mi určitě přidalo na sebevědomí a zlepšilo můj vzhled. Děkuji.
Žena, 30 let